Status Sprzedane

Kraków, ul. Krupnicza 28

Dzielnica

Stare Miasto

Przeznaczenie

Najem krótkoterminowy

Status oferty

Sprzedane

Cena

1 590 000 PLN

Metraż

80

Ilość pokojów

3

Informacje ogólne

Apartament

Bardzo funkcjonalne, jasne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o łącznej powierzchni 80 m2. Usytuowane na 2 piętrze starej, zabytkowej kamienicy przy ul. Krupniczej. Lokal jest bezpośrednio po odświeżeniu. Mieszkanie jest bardzo jasne, z 4 oknami od strony frontowej. Na podłodze położono drewniany parkiet. W skład mieszkania wchodzą dwie sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Budynek

Apartament znajduje się w zabytkowej, 4 piętrowej kamienicy. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Klatka schodowa jest dobrze utrzymana. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek znajduje się w ciągu budynków przy ulicy Karmelickiej.

 

Okolica

Mieszkanie jest zlokalizowane w ścisłym centrum Starego Miasta. W odległości kilkuset metrów znajdują się planty, Rynek Główny oraz Wawel. Dzielnica Kazimierz wraz ze wszystkimi jej atrakcjami znajduje się w odległości 15 minut spacerem. Ulica Krupnicza jest bardzo cicha i przyjazna zarówno turystom jak i mieszkańcom. W odległości dwóch przystanków znajduje się dworzec Główny. W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentu znajduje się parking strzeżony. Obecnie ulica Krupnicza przechodzi gruntowny remont.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. W odległości kilku przystanków znajduje się dworzec główny. Ulica Krupnicza znajduje się w bliskiej odległości od Alei Trzech Wieszczów - głównej arterii komunikacyjnej północ-południe.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 3
  • Ilość łazienek: 1
  • Powierzchnia: 80 m2
  • Osobna kuchnia: Tak
  • Winda: Nie
  • Piętro: 2
  • Odległość od przystanku: 50 m
  • Standard wykończenia: Po odświeżeniu

Kraków, ul. Krupnicza 28