Status Sprzedane

Kraków, ul. Siemiradzkiego 3

Dzielnica

Stare Miasto

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Sprzedane

Cena

2 350 000 PLN

Metraż

99,18

Ilość pokojów

3

Informacje ogólne

Apartament

Bardzo funkcjonalny, jasny i wykończony w wysokim standardzie luksusowy apartament o powierzchni 99,18 m2. Usytuowany na 1 piętrze starej, klimatycznej kamienicy przy ul. Siemiradzkiego. Lokal jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety), zarówno oryginalne drewniane drzwi zewnętrzne jak i drzwi wewnętrzne zostały odnowione i poddane renowacji. Na podłodze położono piękny drewniany parkiet. W skład mieszkania wchodzi: sypialnia główna (z łazienką i garderobą), pokój dzienny z dużą kuchnią, druga sypialnia, druga łazienka oraz przedpokój. Apartament jest w pełni klimatyzowane poprzez wbudowane w sufit, eleganckie kratki wentylacyjne.

 

Budynek

Apartament znajduje się w kameralnej, 4 piętrowej kamienicy. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Klatka schodowa jest w trakcie remontu. Budynek znajduje się w ciągu budynków przy ulicy Siemiradzkiego. 

Okolica

Mieszkanie jest zlokalizowane w ścisłym centrum Starego Miasta, blisko Rynku Głównego i Dworca Głównego. W odległości kilkuset metrów znajdują się planty, Rynek Główny oraz Wawel. Rynek Główny wraz ze wszystkimi jej atrakcjami znajduje się w odległości 10 minut spacerem. Ulica Siemiradzkiego (w tej części) jest bardzo cicha i przyjazna zarówno turystom jak i mieszkańcom.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek autobusowy. W odległości kilku przystanków znajduje się Rynek Główny oraz inne dzielnice Starego Miasta wraz ze wszystkimi jego atrakcjami.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 3
  • Ilość łazienek: 2
  • Powierzchnia: 99,18 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Winda: Nie
  • Piętro: 1
  • Odległość od przystanku: 150 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, ul. Siemiradzkiego 3