Status Sprzedane

Kraków, ul. Piekarska 2

Dzielnica

Kazimierz

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Sprzedane

Cena

Sprzedane

Metraż

40,5

Ilość pokojów

2

Informacje ogólne

Apartament

Bardzo funkcjonalne, jasne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o łącznej powierzchni 37 m2. Usytuowane na wysokim parterze bardzo dobrze utrzymanego bloku z końcówki lat 90-tych przy ul. Piekarskiej. Lokal jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie). W skład mieszkania wchodzi sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Budynek

Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym budynku wykonanym z cegły. Budynek jest w doskonałej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu wymienione zostały piony, dach, pomalowana została klatka schodowa oraz odnowiono elewację. Budynek znajduje się na rogu ulicy Augustiańskiej i Piekarskiej.

 

Okolica

Mieszkanie jest ciche, posiada dwustronną ekspozycję. Ulica Augustiańska to jedna z bardziej znanych ulic Krakowa zlokalizowana w samym centrum Kazimierza. W pobliżu znajdują się niezliczone kawiarnie, knajpy oraz restauracje. W odległości 100 ad apartamentu znajdują się wały Wiślane, doskonałe miejsce do spacerów. 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. W odległości kilku minut spacerem znajduje się Plac Wolnica i Plac Nowy. W odległości kilku przystanków znajduje się Rynek Główny wraz z wszystkimi jego atrakcjami.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 2
  • Ilość łazienek: 1
  • Powierzchnia: 40,5 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Winda: Nie
  • Piętro: Wysoki parter
  • Odległość od przystanku: 100 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, ul. Piekarska 2