Status Aktualna oferta

ul. Mazowiecka 117

Dzielnica

Centrum

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Aktualna oferta

Cena

780 000 PLN

Metraż

60

Ilość pokojów

3

Informacje ogólne

Apartament

Bardzo funkcjonalne, jasne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o łącznej powierzchni 60 m2. Usytuowane na 5 piętrze budynku z windą przy ulicy Mazowieckiej. Lokal jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie). W skład mieszkania wchodzą dwie sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Budynek

Mieszkanie znajduje się w 8 piętrowym odnowionym budynku wyposażonym w windę. Budynek jest w doskonałej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu wymienione zostały piony, dach, pomalowana została klatka schodowa oraz odnowiono elewację. Budynek znajduje się w ciągu budynków przy ulicy Mazowieckiej.

 

Okolica

Mieszkanie jest ciche, posiada dwustronną ekspozycję. Ulica Mazowiecka to cicha ulica w samym centrum Krakowa, w pobliżu Rynku Głównego i Alei (głównej arterii Krakowa łączącej północ z południem. Ponadto niedaleko znajdują się: przychodnia, poczta, apteka, sklep spożywczy oraz bank.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. W odległości kilku przystanków znajduje się Rynek Główny oraz ulica Opolska (główny arteria Krakowa łącząca wschód z zachodem). Apartament znajduje się blisko zachodniej obwodnicy co zapewnia prostą i szybką komunikację z każdą częścią Krakowa.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 3
  • Ilość łazienek: 1
  • Powierzchnia: 60 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Winda: Tak
  • Piętro: 5
  • Odległość od przystanku: 50 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, ul. Mazowiecka 117