Status Sprzedane

ul. Królewska 78

Dzielnica

Stara Krowodrza

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Sprzedane

Cena

1 483 000 PLN

Metraż

105

Ilość pokojów

4

Informacje ogólne

Apartament

Piękny, bardzo funkcjonalny i wykończony w wysokim standardzie apartament o łącznej powierzchni 105 m2. Usytuowany na 2 piętrze starego, klimatycznego bloku na ul. Królewskiej. Apartament jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie). W skład apartamentu wchodzą dwie sypialnie, dodatkowy pokój, wielki salon z aneksem kuchennym, dwie łazienki oraz przedpokój. Do apartamentu przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe za zamkniętym szlabanem.

 

Budynek

Apartament znajduje się w 4 piętrowym budynku wykonanym z cegły. Budynek jest w doskonałej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu wymienione zostały piony, dach, pomalowana została klatka schodowa oraz odnowiono elewację. Budynek znajduje się w ciągu budynków przy ulicy Królewskiej z oknami wychodzącymi wprost na park kieszonkowy przy Królewskiej.

 

Okolica

Apartament jest cichy, posiada dwustronną ekspozycję. Ulica Królewska to jedna z bardziej znanych ulic Krakowa zlokalizowana w samym centrum miasta, w pobliżu Rynku Głównego i Alei (głównej arterii Krakowa łączącej północ z południem. Ponadto niedaleko znajdują się: przychodnia, poczta, apteka, sklep spożywczy oraz bank.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentu znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. W odległości kilku przystanków znajduje się Rynek Główny oraz rondo Ofiar Katynia (główny węzeł komunikacyjny zachodniej części Krakowa). Apartament znajduje się blisko zachodniej obwodnicy co zapewnia prostą i szybką komunikację z każdą częścią Krakowa.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 4
  • Ilość łazienek: 2
  • Powierzchnia: 105 m2
  • Osobna kuchnia: Tak
  • Winda: Nie
  • Piętro: 2
  • Odległość od przystanku: 50 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, ul. Królewska 78