Status Sprzedane

Kraków, ul. Kordeckiego 6

Dzielnica

Stare Miasto

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Sprzedane

Cena

1 099 000 PLN

Metraż

65,6

Ilość pokojów

3

Informacje ogólne

Apartament

Bardzo funkcjonalne, jasne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o łącznej powierzchni 65,6 m2. Usytuowane na 3 piętrze starej, klimatycznej kamienicy przy ul. Kordeckiego. Lokal jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie). Na podłodze położono drewniany parkiet. W skład mieszkania wchodzi sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym, dodatkowy pokój, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Budynek

Apartament znajduje się w kameralnej, 4 piętrowej kamienicy. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Klatka schodowa jest dobrze utrzymana. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek znajduje się w ciągu budynków przy ulicy Kordeckiego.

 

Okolica

Mieszkanie jest zlokalizowane w ścisłym centrum Starego Miasta, pomiędzy Rynkiem Głównym a dzielnicą Kazimierz. W odległości kilkuset metrów znajdują się planty, Rynek Główny oraz Wawel. Dzielnica Kazimierz wraz ze wszystkimi jej atrakcjami znajduje się w odległości 5 minut spacerem. Ulica Kordeckiego jest bardzo cicha i przyjazna zarówno turystom jak i mieszkańcom. W odległości dwóch przystanków znajduje się dworzec kolejowy Kraków Grzegórzki. W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentu znajduje się parking strzeżony.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. W odległości kilku przystanków znajduje się Rynek Główny oraz dzielnica Grzegórzki (wraz z węzłem przesiadkowym). Ulica Kordeckiego znajduje się w bliskiej odległości od Alei Trzech Wieszczów - głównej arterii komunikacyjnej północ-południe.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 3
  • Ilość łazienek: 1
  • Powierzchnia: 65,6 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Winda: Nie
  • Piętro: 3
  • Odległość od przystanku: 50 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, ul. Kordeckiego 6