Status Sprzedane

Kraków, ul. Komorowskiego 9

Dzielnica

Salwator

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Sprzedane

Cena

1 155 000 PLN

Metraż

68,1

Ilość pokojów

3

Informacje ogólne

Apartament

Piękny, bardzo funkcjonalny, i wykończony w najwyższym standardzie apartament o łącznej powierzchni 68,1 m2 w samym sercu Salwatora. Usytuowany na 2 piętrze starej, klimatycznej kamienicy na ul. Komorowskiego. Apartament jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie). Na podłodze położono piękny drewniany parkiet. W skład mieszkania wchodzą dwie duże sypialnie, garderoba, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, WC oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Budynek

Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym, zdobionym budynku wykonanym z cegły. Budynek jest w doskonałej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu wymienione zostały piony, dach, pomalowana została klatka schodowa oraz odnowiono elewację. Budynek znajduje się w ciągu budynków przy ulicy Komorowskiego.

 

Okolica

Apartament jest cichy, posiada dwustronną ekspozycję. Ulica Komorowskiego to jedna z głównych ulic pięknej dzielnicy Salwator, zlokalizowanej w samym centrum miasta, w pobliżu Rynku Głównego, krakowskich Błoń, kopca Kościuszki oraz bulwarów wiślanych. W odległości stu metrów od mieszkania znajduje się plac na stawach, park kieszonkowy, liczne sklepy i kawiarnie oraz szkoły i przedszkola.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. W odległości kilku przystanków znajduje się Rynek Główny. Apartament znajduje się blisko zachodniej obwodnicy co zapewnia prostą i szybką komunikację z każdą częścią Krakowa.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 3
  • Ilość łazienek: 1,5
  • Powierzchnia: 68,1 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Piętro: 2
  • Odległość od przystanku: 50 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, ul. Komorowskiego 9