Status Sprzedane

Kraków, ul. Fałata 13

Dzielnica

Salwator

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Sprzedane

Cena

898 000 PLN

Metraż

53,5

Ilość pokojów

3

Informacje ogólne

Apartament

Piękny, bardzo funkcjonalny, i wykończony w najwyższym standardzie apartament o łącznej powierzchni 53,5 m2 w samym sercu Salwatora. Usytuowany na wysokim parterze, wyremontowanego bloku przy ul. Fałata. Apartament jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie). W skład mieszkania wchodzą dwie sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Budynek

Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym, odnowionym budynku wykonanym z cegły. Budynek jest w doskonałej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu wymienione zostały piony, dach, pomalowana została klatka schodowa oraz odnowiono elewację. Budynek znajduje się wewnątrz zielonych terenów przy ulicy Fałata.

 

Okolica

Apartament jest cichy, posiada dwustronną ekspozycję. Widok z okien na zieleń. Ulica Fałata to bardzo cicha, boczna ulica w dzielnicy Salwator, zlokalizowanej w samym centrum miasta, w pobliżu Rynku Głównego, krakowskich Błoń, kopca Kościuszki oraz bulwarów wiślanych. W odległości stu metrów od mieszkania znajduje się plac na stawach, park kieszonkowy, liczne sklepy i kawiarnie oraz szkoły i przedszkola.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. W odległości kilku przystanków znajduje się Rynek Główny. Apartament znajduje się blisko zachodniej obwodnicy co zapewnia prostą i szybką komunikację z każdą częścią Krakowa.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 3
  • Ilość łazienek: 1
  • Powierzchnia: 53,5 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Piętro: Wysoki parter
  • Odległość od przystanku: 100 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, ul. Fałata 13