Status Sprzedane

Kraków ul. Bajeczna 3

Dzielnica

Grzegórzki

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Sprzedane

Cena

659 000 PLN

Metraż

50

Ilość pokojów

3

Informacje ogólne

Apartament

Bardzo funkcjonalne, jasne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o łącznej powierzchni 50,02 m2. Usytuowane na 3 piętrze odnowionego budynku przy ulicy Bajecznej. Lokal jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie). W skład mieszkania wchodzą dwie sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka z WC oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Budynek

Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym budynku wykonanym z cegły. Budynek jest w doskonałej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu wymienione zostały piony, dach, pomalowana została klatka schodowa oraz odnowiono elewację. Budynek znajduje się w ciągu budynków w wewnętrznej części osiedla.

 

Okolica

Mieszkanie jest ciche, usytuowane wewnątrz osiedla. Okolica jest bardzo spokojna i przyjazna rodzinom z dziećmi. W pobliżu znajduje się dużo zieleni. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajdują się szkoła, przedszkole o raz liczne place zabaw. W niedalekiej odległości znajdują się Bulwary WIślane - doskonałe miejsce do spacerów i spędzania wolnego czasu. Ponadto niedaleko znajdują się: przychodnia, poczta, apteka, sklep spożywczy oraz bank.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek autobusowy. Rondo Grzegórzeckie i Rondo Mogilskie znajdują się w odległości jednego, dwóch przystanków. Ulica Bajeczna znajduje się blisko al. Pokoju oraz u. Ofiar Dąbia, które zapewniają doskonałą komunikację z każdą częścią Krakowa.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 3
  • Ilość łazienek: 1
  • Powierzchnia: 50 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Winda: Nie
  • Piętro: 3
  • Odległość od przystanku: 150 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, ul. Bajeczna 3