Status Sprzedane

Kraków, os. Oświecenia 44

Dzielnica

Prądnik Czerwony

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Sprzedane

Cena

709 000 PLN

Metraż

64,81

Ilość pokojów

4

Informacje ogólne

Apartament

Bardzo funkcjonalne, jasne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o łącznej powierzchni 65 m2. Usytuowane na 5 piętrze budynku z windą przy osiedlu Oświecenia. Lokal jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie). W skład mieszkania wchodzą trzy sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Budynek

Mieszkanie znajduje się w 8 piętrowym odnowionym budynku wyposażonym w windę. Budynek jest w doskonałej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu wymienione zostały piony, dach, pomalowana została klatka schodowa oraz odnowiono elewację. Budynek znajduje się w wewnętrznej części osiedla Oświecenia.

 

Okolica

Mieszkanie jest ciche, posiada dwustronną ekspozycję. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się wiele sklepów i budynków użyteczności publicznej. W odległości spaceru znajduje się centrum Handlowe Serenada, Centrum Handlowe Krokus, Multikino oraz Aquapark. Ponadto niedaleko znajdują się: przychodnia, poczta, apteka, sklep spożywczy oraz bank. W bliskiej odległości znajduje się Park Reduta oraz Park Tysiąclecia.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. W odległości kilku przystanków znajduje się Rynek Główny oraz ulica Opolska (główny arteria Krakowa łącząca wschód z zachodem). Apartament znajduje się blisko budowanej właśnie północnej obwodnicy Krakowa, co zapewni prostą i szybką komunikację z każdą częścią miasta.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 4
  • Ilość łazienek: 1,5
  • Powierzchnia: 64,81 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Winda: Tak
  • Piętro: 4
  • Odległość od przystanku: 50 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, os. Oświecenia 44