Status Sprzedane

Kraków, ul. Fertnera 1

Dzielnica

Centrum

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Sprzedane

Cena

749 000 PLN

Metraż

62,9

Ilość pokojów

4

Informacje ogólne

Apartament

Bardzo funkcjonalne, jasne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o łącznej powierzchni 61,7 m2. Usytuowane na 3 piętrze odnowionego budynku przy ulicy Fertnera. Lokal jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie). W skład mieszkania wchodzą trzy sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Budynek

Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym odnowionym budynku. Budynek jest w doskonałej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu wymienione zostały piony, dach, pomalowana została klatka schodowa oraz odnowiono elewację. Budynek jest otoczony zielonym pasem drzew i posiada przypisane do niego miejsca parkingowe.

 

Okolica

Mieszkanie jest ciche, posiada dwustronną ekspozycję. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się wiele sklepów i budynków użyteczności publicznej. W odległości trzech przystanków znajduje się Galeria Krakowska oraz Dworzec Główny. Ponadto niedaleko znajdują się: przychodnia, poczta, apteka, sklep spożywczy oraz bank. W bliskiej odległości znajduje się Plac Imbramowski oraz liczne tereny zielone.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. W odległości kilku przystanków znajduje się Rynek Główny oraz ulica Opolska (główny arteria Krakowa łącząca wschód z zachodem). Apartament znajduje się blisko al. 29 Listopada oraz budowanej właśnie północnej obwodnicy Krakowa, co zapewni prostą i szybką komunikację z każdą częścią miasta.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 4
  • Ilość łazienek: 1
  • Powierzchnia: 62,9 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Piętro: 3
  • Odległość od przystanku: 50 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, ul. Fertnera 1