Status Sprzedane

Kraków, ul. Bałuckiego 5D

Dzielnica

Stare Dębniki

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Sprzedane

Cena

679 000 PLN

Metraż

42,66

Ilość pokojów

3

Informacje ogólne

Apartament

Bardzo funkcjonalne, jasne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o łącznej powierzchni 42,66 m2. Usytuowane na wysokim parterze klimatycznego bloku przy ulicy Bałuckiego. Lokal jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie). W skład mieszkania wchodzi sypialnia, oddzielna kuchnia, salon, łazienka z WC oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe za zamkniętym szlabanem.

 

Budynek

Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym odnowionym budynku wyposażonym w windę. Budynek jest w doskonałej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu wymienione zostały piony, dach, pomalowana została klatka schodowa oraz odnowiono elewację.

 

Okolica

Ulica Bałuckiego to cicha ulica w samym centrum Starych Dębnik, w pobliżu Rynku Dębnickiego - jednego z najciekawszych miejsc w dzielnicy Stare Dębniki. W pobliżu apartamentu znajduje się wiele tras rowerowych (w śród nich przepiękna trasa rowerowa do Tyńca) oraz terenów zielonych. Apartament znajduje się w pobliżu Rynku Głównego i Alei (głównej arterii Krakowa łączącej północ z południem). Ponadto niedaleko znajdują się: przychodnia, poczta, apteka, sklep spożywczy oraz bank.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. W odległości kilku przystanków znajduje się Rynek Główny. Apartament znajduje się blisko zachodniej obwodnicy co zapewnia prostą i szybką komunikację z każdą częścią Krakowa.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 3
  • Ilość łazienek: 1,5
  • Powierzchnia: 42,66 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Piętro: Wysoki parter
  • Odległość od przystanku: 50 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, ul. Bałuckiego 5D