Status Sprzedane

Kraków, Grzegórzecka 31

Dzielnica

Stare Miasto

Przeznaczenie

Nieruchomość inwestycyjna

Kategoria

Najem krótkoterminowy

Status oferty

Sprzedane

Cena

-

Metraż

32

Informacje ogólne

Inwestycja

Największym atutem apartamentu jest jego lokalizacja, pozwalająca na dotarcie do wszystkich segmentów klientów - turyści (bliskość Rynku Głównego i Kazimierza), klienci biznesowi (bliskość dzielnicy biznesowej r. Mogilskie i r. Grzegórzeckie), pacjenci i rodziny pacjentów (bliskość szpitala). Inwestycja skalkulowana jest na 12% zysku przy realistycznym założeniu 80% obłożenia.

 

Apartament

Apartament inwestycyjny przeznaczony pod najem krótkoterminowy, zlokalizowany na starym mieście w odległości kilkuset metrów od rynku głównego. Na powierzchnię apartamentu składa się jedna sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Apartament jest wykończony w bardzo wysokim standardzie, jest w pełni wyposażony i jest gotowy do przyjęcia gości dzień po zakupie. Apartament jest w stanie pomieścić 2 - 4 osób.

 

Budynek

Apartament znajduje się w 4 piętrowej kamienicy wykonanej z cegły. Budynek jest w dobrej dobrej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu w budynku wymienione zostały wszystkie instalacje elektryczne oraz wodne.

 

Okolica

Mieszkanie jest zlokalizowane w niedalekiej odległości od centrum Starego Miasta, w odległości kilkuset metrów od plant i Rynku Głównego. Dzielnica Kazimierz znajduje się w odległości 15 minut spacerem. Ulica Grzegórzecka zlokalizowana jest pomiędzy Rynkiem Głównym a dzielnicą Kazimierz. W odległości kilkunastu minut spacerem znajduje się Galeria Kazimierz. Dworzec Główny znajduje się w odległości kilkuset metrów od apartamentu. Blisko apartamentu znajduje się parking strzeżony oraz kiermasz.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W odległości dwóch przystanków znajduje się Dworzec Główny z bezpośrednim połączeniem na lotnisko w Balicach. Przystanki autobusowe i tramwajowe znajdują się w odległości 100 metrów od apartamentu.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka Apartamentu

  • Ilość pokojów: 2
  • Ilość łazienek: 1
  • Powierzchnia: 32 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Winda: Nie
  • Piętro: Parter
  • Standard wykończenia: Wysoki / Po remoncie
  • Rok oddania: 2019

Kraków, ul. Grzegórzecka 31