Status Aktualna oferta

ul. św. Wawrzyńca 34

Dzielnica

Kazimierz

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Aktualna oferta

Cena

1 394 000 PLN

Metraż

65,5

Ilość pokojów

3

Informacje ogólne

Apartament

Bardzo funkcjonalny, jasny i wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 65,6 m2. Usytuowany na 2 piętrze starej, klimatycznej kamienicy przy ul. św. Wawrzyńca - w samym sercu Kazimierza. Lokal jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie). Na podłodze położono drewniany parkiet. W skład mieszkania wchodzi sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym, dodatkowy pokój, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Budynek

Apartament znajduje się w 4 piętrowej kamienicy. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Klatka schodowa jest dobrze utrzymana. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek znajduje się na rogu ulic św. Wawrzyńca i Starowiślnej. 

Okolica

Mieszkanie jest zlokalizowane w ścisłym centrum Starego Miasta, w dzielnicy Kazimierz. W odległości kilkuset metrów znajdują się planty, Rynek Główny oraz Wawel. Rynek Główny wraz ze wszystkimi jej atrakcjami znajduje się w odległości 15 minut spacerem. Ulica Wawrzyńca jest piękną, wyremontowaną ulicą, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wszystkich atrakcji turystycznych. Jest przyjazna mieszkańcom i turystom.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy. W odległości spaceru znajduje się plac nowy oraz wszystkie inne atrakcje dzielnicy Kazimierz.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 3
  • Ilość łazienek: 1
  • Powierzchnia: 65,5 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Winda: Nie
  • Piętro: 2
  • Odległość od przystanku: 150 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, ul. Wawrzyńca 34