Status Aktualna oferta

plac Jana Matejki 9

Dzielnica

Stare Miasto

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Aktualna oferta

Cena

2 890 000 PLN

Metraż

93,60

Ilość pokojów

4

Informacje ogólne

Apartament

Bardzo funkcjonalny, jasny i wykończony w wysokim standardzie luksusowy apartament o powierzchni 93,60 m2. Usytuowany na 2 piętrze starej, klimatycznej kamienicy bezpośrednio przy placu Matejki. Lokal jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety), zarówno oryginalne drewniane drzwi zewnętrzne jak i drzwi wewnętrzne zostały odnowione i poddane renowacji. Na podłodze położono piękny drewniany parkiet. W skład mieszkania wchodzi: sypialnia główna z garderobą, pokój dzienny z dużą kuchnią, druga sypialnia, dodatkowy pokój, łazienka, druga łazienka oraz przedpokój. Apartament jest w pełni klimatyzowany

 

Budynek

Apartament znajduje się w kameralnej, 3 piętrowej kamienicy. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Budynek znajduje się bezpośrednio przy placu Jana Matejki a z apartamentu rozpościera się piękny widok na kościół.

Okolica

Mieszkanie jest zlokalizowane w ścisłym centrum Starego Miasta, blisko Rynku Głównego, Barbakanu i Dworca Głównego. W odległości kilkudziesięciu metrów znajdują się planty, Rynek Główny oraz Wawel. Rynek Główny wraz ze wszystkimi jej atrakcjami znajduje się w odległości 2 minut spacerem. Plac Matejki to jedna z najbardziej prestiżowych okolic starego miasta.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek autobusowy. W odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się Rynek Główny oraz inne dzielnice Starego Miasta wraz ze wszystkimi jego atrakcjami.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 3
  • Ilość łazienek: 2
  • Powierzchnia: 93,60 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Winda: Nie
  • Piętro: 2
  • Odległość od przystanku: 150 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, pl. Matejki 9