Status Sprzedane

Kraków, os. Willowe 4

Dzielnica

Nowa Huta

Przeznaczenie

Do zamieszkania

Status oferty

Sprzedane

Cena

580 000 PLN

Metraż

63

Ilość pokojów

4

Informacje ogólne

Apartament

Bardzo funkcjonalne, jasne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o łącznej powierzchni 63 m2. Usytuowane na parterze starego, klimatycznego bloku na os. Willowym. Lokal jest bezpośrednio po generalnym remoncie (wymieniono okna, instalację elektryczną i hydrauliczną, parapety, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, na ścianach i sufitach położono gładzie). W skład mieszkania wchodzą dwie sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Budynek

Mieszkanie znajduje się w 2 piętrowym budynku wykonanym z cegły. Budynek jest w doskonałej kondycji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podczas niedawnego remontu wymienione zostały piony, dach, pomalowana została klatka schodowa oraz odnowiono elewację. Budynek znajduje się w ciągu budynków w wewnętrznej części osiedla.

 

Okolica

Mieszkanie jest ciche, usytuowane wewnątrz osiedla. Osiedle Willowe jest bardzo spokojne i przyjazne rodzinom z dziećmi. Jest uważane za jedno z najlepszych osiedli w Nowej Hucie. Na osiedlu znajduje się dużo zieleni. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajdują się szkoła, przedszkole o raz liczne place zabaw. W niedalekiej odległości znajduje się Zalew Nowohucki - doskonałe miejsce do spacerów i spędzania wolnego czasu, oraz Teatr Ludowy. Ponadto niedaleko znajdują się: przychodnia, poczta, apteka, sklep spożywczy oraz bank.

 

Komunikacja

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania znajduje się przystanek autobusowy. Rondo Kocmyrzowskie oraz Plac Centralny znajdują się w odległości jednego/dwóch przystanku. Osiedle znajduje się blisko wschodniej obwodnicy co zapewnia prostą i szybką komunikację z każdą częścią Krakowa.

Informacje dodatkowe

Charakterystyka apartamentu

  • Ilość pokojów: 4
  • Ilość łazienek: 1
  • Powierzchnia: 63 m2
  • Osobna kuchnia: Nie
  • Winda: Nie
  • Piętro: Parter
  • Odległość od przystanku: 150 m
  • Standard wykończenia: Wysoki / po remoncie

Kraków, os. Willowe 4